Jdi na obsah Jdi na menu
 


Linkin park

Skupina vznikla kolem roku 1996 kdy Mike Shinoda s budoucím kytaristou Bradem Delsonem založili kapelu. Postupně se přidávali další členové skupiny Rob, Joe, Phoenix a Mark. V této době si skupina říkala Xero. Mark kapelu opustil když se přejmenovala na Hybrid Theory, ale vlastně ji tak docela neopustil =) ( je manažer skupiny). Skupina stále nemohla najít zpěváka a tak ho prozatím zastupoval Mike. Když Mike uslyšel Chesterovu demo verzi jedné z písniček Hybrid Theory, byl tím velmi nadšen a tak se Chester ocitl ve skupine Hybrid Theory.

S pomocí Warner Bros skupina mohla konečně vydat své první album. Jenže zde byl háček, protože již stejně nazývaná skupina už existovala. A tak se museli přejmenovat, původně chtěli změnit název na Lincoln Park, jenže internetová adresa již nesla tento název ,,www.lincolnpark.com" , tak tedy pozměnili název na Linkin Park ( a tak se jmenují do dnes). Debutové album dostalo název Hybrid Theory. Roku 2002 se na pulty dostalove CD s názvem Reanimation, které nese remixi songů z předešlé desky Hybrid Theory.

Osudového data 34.3. 2003 vychází jejich deska Meteora. Jako vždy je deska nabitá peckami, které se hned dostanou na první příčky hitparád. Ještě tento rok se vychází CD s názvem Live in Texas. Na konci listopadu se k nám potom dostává deska na které také rapuje JAY-Z. Skoro rok poté se dostala na veřejnost zpráva o novém albu, které dosud nevyšlo (no myslím že se máme na co těšit). A abych nezapomněla Mike také vydal své debutové album The Rising Tied pod názvem Fort Minor.

 

Linkin Park

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

bezva stranky

(heatley, 19. 9. 2008 17:08)

tech co ti rikaj ze mas blby stranky si nevsimej,jsou to dementi

si blbec

(jeste sem nevidel takový datum, 27. 1. 2008 19:53)

Osudového data 34.3. 2003 vychází jejich deska


si fakt good :-)))))) veliký kokot